Zablokovali mi blog.

Autor: Peter Kuzmišín | 12.8.2005 o 20:20 | Karma článku: 7,63 | Prečítané:  3233x

Ach, ja chudák zemepán. Zablokovali mi blog.

Pracujem v jednej nemenovanej firme „SB Kocurkovo“. Skoro všetci zamestnanci

(česť výnimkám) hľadajú cestu, ako, čo sa nedá a v žiadnom prípade nechcú byť zodpovedný za nič, ale pravdaže žiadosti a rozhodnutia iných (často kompetentných) spĺňajú len s neochotou. No a ako správny Slováci závidia každý ( opäť česť výnimkám), každému.

No a čo sa to dnes stalo? Nič neobyčajné len tlačiareň už niekoľko dní tlačí okrem potrebného textu, nepotrebné šmuhy po okrajoch. Len dodám, že robím na obchodnom úseku kde tlačíme faktúry, zmluvy a iné tlačivá, ktoré odchádzajú k zákazníkom. NO uznajte čo za prezentácia.

Všetky počítače ako aj tlačiarne má na starosti IT oddelenie. Keby sme ich neupozornili (teda jeden z mojich kolegov), keby sa to nestávalo pričasto... Keby som nebol od prírody trochu prchký a arogantný ( Na moje ospravedlnenie som synom učiteľov a to je už iná diagnóza). Keby jeden z IT chlapcov nebol práve na našom oddelení, keď som vytlačil dosť dôležité zmluvy o spolupráci pre zahraničného klienta, asi by sa nič nestalo.

Ale ITak tam bol a tak som mu povedal: Pozri sa na tieto zmluvy, idem k riaditeľovi a ukážem mu ich, už mám toho dosť. Stále nám tu džubete dopĺňaný kartrič a potom to takto vyzerá. Pravdaže ITak vypenil. No kartrič, bola behom 5 minút v poriadku. A tak, som znovu raz dosiahol čo som potreboval.

A cena? Ja viem čítať si webové stránky počas pracovnej doby neni (ja viem neni neni spisovné slovo) vhodné, ale v stresujúcom prostredí sa trochu relaxu vždy zíde. Ale asi som dočítal. ITák mi zablokoval prístup na blog. Uznajte toľká malichernosť a detinskosť! Ešte šťastie, že mám net doma.

Týmto zdravím Pištu M. a odkazujem mu, že zabudol zablokovať aj iné moje obľúbené webové stránky.

Práci česť IT z SB Kocurkova zvlášť.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Jankovská tvrdí, že jej nejde o návrat do talára, hoci sa proti disciplinárke odvolala

O námietkach bude rozhodovať nový senát. Termín ešte nie je.

Dobré ráno

Dobré ráno: Kotleba má strach, bojí sa Harabina

Extrémisti sa snažia vytvoriť jednotný front.

STĹPČEK PETRA TKAČENKA

Nechcela by Jankovská radšej mlčať?

Jankovská vyniká teflónom navonok a odhodlaním dovnútra.


Už ste čítali?